České hvězdy

Zničená Houdová podstoupila terapii Na 6 dní se zavřela do tmy!

Od  | 

Nahromaděný stres a psychické vypětí dostaly Helenu Houdovou na speciální terapii. Na šest dní se zavřela do absolutní tmy, aby si vyčistila hlavu.

Ke všemu ji dohal nahromaděný stres z rozvodu s miliardářem Omarem Amanatem a hlavně prodej bytu v New Yersey, na které má právě mnoho vzpomínek na nevydařené manželství. „Ahoj světe. Jsi nějak světlejší…a hlasitější…a určitě víc voníš. Nevím, jestli už můžu do slov dát, co pro mě tahle iniciace tmou znamená. Každopádně odjíždím ze svého doma posledních šesti dnů citlivější na všechno,“¨svěřila se na sociální síti.

„Můj cíl byl si odpočinout, což se povedlo, prosnila jsem v podstatě první 3 dny, ať už spící či bdící. A pak už mi jenom začaly chodit dary a učení, ve formě návštěv z a do různých dimenzí, vize a spousta lásky, pochopení i odpuštění,“ přiznala nadšeně duchovně zaměřená modelka, která je vyhlášená tím, že provádí šamanské rituály nebo medituje nahá v přírodě.

 

Shares 0

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline