České hvězdy

Vojtěch Bernatský musel pod skalpel! Náhlá operace!

Od  | 

Oblíbený sporťák České televize Vojtěch Bernatský musel podstoupit operaci kolene. Čekal do poslední chvíle, kvůli svým pracovním závazkům. Téměř okamžitě, po té, co skončila jarní série muzikálu Rocky, naklusal do nemocnice, kde do něj páni doktoři zabořili skalpel a opravili, to co už tak dobře nefungovalo.

„Tak za chvíli budu v říši snů. Nějakou dobu si teď nezaběhám. Ale má to i svoje výhody. Mám krásnej pokoj, sestřičky se o mě starají jako o svého a naučil jsem se holit nohy. Tak mi držte palce. Snad nebudu na zelený čtvrtek moc zelený,“ prekvapil ve čtvrtek na facebooku své fanoušky a kamarády sporťák.

„Tak už to mám za sebou. Teď už zase budu skákat přes kaluže. Díky moc za podporu, kamarádi. Jo a narkóza je boží. Připadám si jako kdybych ležel na mořské hladině,“ následoval za nedlouho další status, že je vše v pořádku. Vojta se už na podzim vraci na jeviště s muzikálem ROCKY, do té doby by měl být v pořádku.

Shares 4

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline