České hvězdy

VIDEO: Helenu Vondráčkovou přičarovali na jeviště! Podívejte se

Od  | 

Olomoucký koncert Heleny Vondráčkové přinesl několik překvapení. Popovou legendu totiž na jeviště přičarovali iluzionisté Lukáš a Pavel alias duo Šeklin. Zpěvačka si spolupráci pochvaluje.

„Viděla jsem podobné číslo u své zahraniční kolegyně Britney Spears a proto jsem se spojila s kluky, kteří to umí,“ prozradila nám Helena. Další novinkou večera byl zpěv s fanoušky. „Dala jsem možnost fanouškům, kteří si se mnou chtějí zazpívat, aby se přihlásili u vchodu mým asistentům. Předem jsem na sociální síti zveřejnila, že vybraný zájemce si se mnou zazpívá hit Pátá. Vylosoval jsem velmi šikovnou slečnu Irenu,“ objasnila zpěvačka. Spolu s ní si na jevišti slavný hit zapěli také děti z dětských domovů v Melči a ve Fulneku, které Helena na koncert na olomouckém výstavišti Flora pozvala.

V závěru vyprodaného koncertu obdržela letošní jubilantka DVD s věnováním, které jí napsala Céline Dion. Z nedávného pobytu v Las Vegas ho přivezl PR manažer a moderátor večera Luboš Procházka. „Udělal si mi velkou radost,“ řekla dojatá Helena. DVD bylo aplikované v květině, kterou za pořadatelskou Agenturu MM Praha předával Lukáš Hejlíček z Květin u Jany a Lukáše v Plzni.

(foto: archiv Heleny Vondráčkové)

Shares 0

Luky i přes svůj velmi mízký věk miluje legendy českého hvězdného nebe. Jeho dětský pokojíček zdobil jeden plakát normalizační legendy vedle druhé. Největším fanouškem je Markéty Muchové, kterou už odnesl čas.

Inline
Inline