České hvězdy

Válka modelek pokračuje: Simona Krainová připravila Verešovou o statisíce korun!

Od  | 


Ty dvě se nikdy nemusely a vypadá to, že dlouho spolu na kafe nezajdou. Modelka Andrea Verešová (37) byla první tváří luxusních fénů na vlasy, ale v nové kampani jí nahradila Simona Krainová (44).

Když se Andrea dozvěděla, že jí v další kampani nahradí Simona Krainová, tak radostí do výšky neskákala. „To se prostě stává, že vás někdo nahradí. Simoně to přeju a mě těší, že jsem byla první koho si vybrali, když v rpce 2015 vstoupili na český trh,“ míní Verešová. Právě slovenskou krásku si vybrali, protože je známá svou slabostí pro zlaté věci. A právě vysoušeč vlasů je potažený 24 karátovým zlatem.

Každopádně to určitě není kšeft za tři dvacet, ale za slušný balík. A to zamrzí, když o něj přijdete.

Není žádnou novinkou, že modelky se ve kšeftech střídají. Leckdy vynášejí modely od stejných návrhářů nebo značek, nebo postují podobné fotky.

Shares 5

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline