Fashion

Tyhle krásky nezaváhaly! Na ples Prahy 1 přišly v hollywoodském stylu

Od  | 

Jedním z posledních plesů sezóny již tradičně byl ples Prahy 1. Starosta Oldřich Lomecký všechny pozvané hosty osobně vítal u vchodu a popřál veselou zábavu. Letošním tématem byla zlatá éra Hollywoodu.

Ne všechny dámy se přesně trefily, ale světlé výjimky se našly. Zpěvačka Monika Bagárová zbytečně neexperimentuje a opět vsadila na módního návrháře Michaela Kováčika. Černé dlouhé šaty na jedno rameno pozvedly nejenom její půvab, ale navíc byla za dámu. Během večera i zazpívala.

Topmodelka Pavlína Němcová vyrazila v pudrových šatech připomínající třicátá léta. Vlasy zčesané dozadu a jemné líčení z ní dělaly éterickou vílu. Kabelka z hadí kůže a nude lodičky ze zlatým lemem byly třešničkou na dortu.

Černá róba s rafinovanou výšivkou zdůrazňovala krásnou postavu Veroniky Kašákové. Holá záda byly sexy a volně svázané vlasy celému outfitu dodaly na dokonalosti.

Takhle by to mělo dámy vypadat pořád!

Veronika Kašáková


Shares 6

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline