České hvězdy

Tohle sexy tělo rozmazluje známý kuchař na Maledivách!

Od  | 

Italský kuchař Emanuele Ridi (43) zřejmě chytil druhou mízu! Svou milenku, tanečnici Lucii Hunčárovou (31) rozmazluje na nejluxusnější místech po celém světě. Momentálně si užívají na Maledivách v nádherném resortu.

Milenci se poznali během soutěže StarDance, kde spolu tvořili jeden z tanečních párů. I když tvrdili, že spolu nic nemají, přece jenom byla Lucka zadaná s kolegou Janem Onderem, tak moc lidí jim to nevěřilo. Každopádně po rozchodu s Onderem páreček odjel na lyžovačku do Alp a poslal společné selfie. „Tak tady nás máte,“ okomentoval fotku Ridi. Ten je sice ženatý s manželkou Janou, ale už delší dobu spolu nežijí ve společné domácnosti. Na horách v Itálii si užívali v pětihvězdičkovém hotelu s vanou a krbem na pokoji. Ale dovolená v teple vše překonala.

Na Maledivy odletěli v byznys třídě se sklenkou šampaňského. Vybrali si luxusní resort, jehož pokoje mají své bazénky s přístupem do moře. Na bílých plážích jsou postele s nebesy a večeře přímo na pláži je samozřejmostí. Je zřejmé, že Ridi chce pro svou lásku to nejlepší. V takovém ráji je to na „zadělání“ miminka stvořené…

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline