Akce a tipy

Tip na akci: HARD ROCK CAFE a FREDDIE MERCURY

Od  | 
 Síť podniků Hard Rock Cafe oslaví v úterý 5. září nedožité 71. narozeniny zpěváka Freddieho Mercuryho. V rámci celodenní akce s názvem Freddie For A Day (Freddiem na jeden den) čeká návštěvníky pražského Hard Rock Cafe spousta zábavy a večer pak především koncert skupiny QUEENIE. Prostřednictvím této každoroční oslavy života legendárního zpěváka budou vybrány finanční prostředky pro nadaci Mercury Phoenix Trust a zvýší se všeobecné povědomí o boji proti AIDS a HIV.
V rámci akce Freddie For A Day si návštěvníci Hard Rock Cafe Praha budou moci v úterý 5. září za 60 Kč koupit nalepovací knírek, který byl pro Freddieho Mercuryho tak typický, a přispět tím na Mercury Phoenix Trust. K dispozici bude také fotokoutek, ve kterém bude moci každý získat svou vlastní fotku s Mercurym!
V osm hodin večer začne koncert kapely QUEENIE, která si zakládá na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě a v dobových kostýmech. Kapela sama svá vystoupení definuje jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru. QUEENIE slaví úspěchy nejen u nás, ale i v zahraničí.Večer zakončí DJ Cyper.
Vstupné na akci je dobrovolné a všechny vybrané peníze budou věnovány nadaci Mercury Phoenix Trust.
 

Shares 0

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline