Fashion

Tento fešák letí bojovat o titul Krasavec vesmíru!

Od  | 


Ve světě modelingu patří Miroslav Dubovický mezi hvězdy. Na to, že je krásný má dokonce i papír. Vloni vyhrál titul Mister Universe ČR a momentálně se připravuje stát se nejkrásnějším mužem vesmíru! Krasavec Míra na sobě momentálně dře jako kůň, a to nejen ve fitku.

„Těším se moc, jedu už za měsíc a půl. Cvičím každý den, učím se anglicky a sháním si věci, která tam budu potřebovat,“ prozradil Miroslav, který musí myslet i na spoustu hadříků, které sebou odveze.

„Protože tam máme i vlastně fashion week, tak potrebuju spoustu oblečení. S tím mi pomáhá Marie Kadlecová z Bernhardt,“ pronesl Dubovický, který si možný neúspěch moc nepřipouští. „Myslím si, ze to bude pro me velká zkušenost, rád soutěžím a chci uspět!,“ má jasno krasavec. Ten momentálně randí s úřadující Českou Miss Andreou Bezděkovou. Už i bez úspěchu na světové soutěži, tak tihle dva tvoří nejkrásnější český pár. Ouředně ověřený a cejchovaný!

Pokud chcete i vy Miroslava Dubovického podpořit, můžete zde:

http://m.listas.20minutos.es/lista/mister-universe-2017-419463/

Hlasujte pro číslo 5 a dejte mu 5 bodů!

 


Shares 235

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline