Fashion

Stylař versus strašák týdne! Od Vilhelmové se dámy učte

Od  | 


V týdnu proběhla slavnostní premiéra komedie Jiřího Chlumského Špunti na vodě. A jak už to bývá, někdo outfit vychytal a jiný byl mimo mísu.

Herečka Tatiana Vilhelmová (38) hraje jednu z hlavních rolí. Na premiéru vyrazila nejenom s partnerem Vojtou Dykem, to už je samo o sobě pěkný doplněk, ale ve světlých šatech s černým puntíkem a doplňky v oranžové barvě. Dokonalé jsou lodičky v kombinaci oranžové, černé a tělové barvy. Táňa si s módou hraje s lehkostí a je to vidět.

Opakem je režisérka Mirjam Landa (48). Ta v posledních letech balancuje nad propastí marnosti. Tmavé džíny a bílá halenka jsou klasika, ale lesklé červené sako a humpolácké boty s červenými tkaničkami jsou rána do vazu. Vrcholem nevkusu je pásek s obří zlatou sponou.

Snad v jediném se dámy shodly, a to v barvě červené rtěnky…

Hlasujte pod fotkou, zda souhlasíte!

 Foto Herminapress.cz

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline