České hvězdy

Státem vyznamenaná Helena Vondráčková: Tohle vzkázala kritikům!

Od  | 

Jednou z osobností, která v sobotu obdržela státní vyznamenání od prezidenta republiky, byla zpěvačka Helena Vondráčková. Dostala Medaili Za zásluhy o stát v oblasti umění.

„Moc vám děkuji za vaše gratulace ke státnímu vyznamenání, které jsem včera dostala od pana prezidenta. Je to vyznamenání, jak pan prezident zdůraznil, za celoživotní práci, za snahu přinášet lidem radost – v mém případě doma i v zahraničí. Když to tak zhodnotím – a teď jsem měla při svém jubileu velkou možnost – byla jsem docela pilná holka. A pokračuji ve své práci dál. Už v týdnu se budeme moci vidět na pražské premiéře muzikálu Muž se železnou maskou. Těším se na vás, Helena,“ napsala zpěvačka na své sociální síti.

V rozhovoru pro deník Blesk pak poslala vzkaz všem kritikům, kterým se letos ocenění nezamlouvají. „Jsou lidé přející, jsou lidí závistiví, to je naprosto normální jev. Těm co přejí, tak jim bude přáno a těm, co závidí, tak bych poradila, aby tuto neřest co nejdříve vymýtili ze své hlavy,“ řekla popová legenda.

Helena s dalším oceněným, legendárním hercem Janem Skopečkem. (foto Facebook)

Se slovenským hercem Jurajem Kukurou, který také dostal státní vyznamenání. (foto: archiv Heleny Vondráčkové)

Shares 0

Luky i přes svůj velmi mízký věk miluje legendy českého hvězdného nebe. Jeho dětský pokojíček zdobil jeden plakát normalizační legendy vedle druhé. Největším fanouškem je Markéty Muchové, kterou už odnesl čas.

Inline
Inline