České hvězdy

Sexy Vašek Noid Bárta: Nevěra v manželství ho připravila o 10 kilo!

Od  | 


Muzikant Vašek Noid Bárta (36) už nějaký pátek cvičí a drží dietu, ale s odchodem manželky Gábiny (28) a příchodem milenky Andrey (31), šly kila ještě rychleji dolů. Je o deset kilo lehčí a v pase o 17 cm užší.

Někdo stres zahání sladkým, jiný činkami a sexem. A to je právě příklad Noida. Už tři měsíce dře v posilovně, kde nejenom spaluje špeky, ale i si čistí hlavu. A po večerech dovádí se svou novou partnerkou Andreou Jiskrovou. Jen doufejme, že to jeho nová holka nebo za pár měsíců chrastit kostmi, jako Gábina nebo Eliška Bučková. Vedle něj holky moc netloustnou… Jestli je to tím, jaký je divočák v posteli nebo jeho výkyvy náld, ví jen jmenovaní.

Každopádně teď i Vašek zhubnul a vyrýsoval se. Na břiše má pekáč buchet a na rukách mu svaly jen hrajou. Ne, že by předtím byl nějaký cvalík, ale když jeho žena čekala jejich dceru Terezku, tak se mu břišní pekáč změnil v bábovku. 

 

 

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline