České hvězdy

Sámer se pochlubil svojí délkou! Rozhodně to není 15 cenťáků!

Od  | 


Zpěvák Sámer Issa se poctivě připravuje na Velikonoční pondělí. Nebyl by to známý porovokatér, kdyby si pro svoje fanynky nepřipravil něco extra, a neukázal jim něco pořádně dlouhého.

Nadsamec Sámer!

Nedávno dokonce prozradil, že je na tom mnohem lépe, než většina čechů, kteří mají průměr 15 cm (dle tabulek). „Jsem na tom určitě líp. Aspoň si zatím nikdy nikdo nestěžoval. Vždycky jsem dokázal slečnu udělat šťastnou. A co mě hodně těší, když už se ke mně holka nevracela kvůli lásce, tak kvůli sexu!“

Takže dámy, ty které obšťastní Sámer velikonoční šupačkou, dejte pozor, aby to nebolelo…

 

 

Finková, Issa, Drobný, Krampol, Elis: VIPky míří do Tunisu!

Marcela Březinová, Sámer Issa, Linda Finková, Elis, Martin France, to je jen zlomek osobností, které odjedou v květnu na pozvání Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch obdivovat krásy Tunisu. Na akci V.I.P. Tunisko s českými celebritami a připravený bohatý program se známé osobnosti velmi těší.

„Já jsem opravdu takový dovolenkový typ, který jen aktivně leží na pláži, aktivně spí a aktivně si užívá nicnedělání. A tohle je šance zažít skvělou dovolenou, vykoupat se v moři a ještě poznat krásnou zemi,“ libovala si zpěvačka Linda Finková.

Volna a odpočinku od muziky se nemůže dočkat i mladá zpěvačka Eliška Mrázová. „Máme naprosto úžasně sestavený program. Poznáme a zažijeme toho v Tunisu opravdu hodně, od památek, přes koupání a vodní sporty až po nakupování. Každý si najde, co ho zajímá a baví,“ řekla Elis.

Zpěvák Milan Drobný se těší, že bude cestovat spolu s kamarádem Krampolem. „Jirka Krampol nemohl dnes na Setkání s Tunisem přijít, nedostal propustku z důchoďáku. Do Tunisu ale určitě s námi odletí a tam si to užijeme,“ vtipkoval Milan Drobný a pokračoval, „na Tunis mám jen ty nejlepší vzpomínky. Byl jsem tam asi před deseti lety a na podobném zájezdě Za tenisem do Tunisu a pamatuji si, že jsem tam ten tenisový turnaj vyhrál. Teď sice tenis hrát nebudeme, ale i tak to bude fajn.“ Tuniského večera v hotelu Jalta se zúčastnil i velvyslanec Tuniské republiky pan Selim Hammami. Přítomní hosté mohli ochutnat něco málo z pestré tuniské kuchyně a pokochat se tuniskou módou

Shares 99

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Nechte nám vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Inline
Inline