České hvězdy

Rozlučte se s něžnou Bárou Mottlovou. Teď nastupuje pořádná sexy dračice s pistolí v ruce!

Od  | 

V apokalyptickém prostředí staré polorozbořené haly fotila herečka a modelka Bára Mottlová sérii atraktivních sexy fotek v military stylu. Jindy načinčaná a navoněná Bára na sebe navlékla velmi sporou maskáčovou výstroj a ve spolupráci s fotografem Filipem Matušinským tak mohla vzniknout série snímků ala Lara Croft z kultovního filmu Tomb Raider.

„S Filipem Matušinským jsem dlouho nic nefotila. Proto, když jsem přišla s nápadem udělat fotky v military stylu, nebyl vůbec proti. On sám je milovník a sběratel zbraní, tak toto téma mu není cizí. Já jsem dodala oblečení, on zbraně ze své sbírky a šlo se pracovat,“ uvedla Bára Mottlová a dodala, že nápad na army fotky je i reakcí na nový týdeník v České televizi Patrola, kde spolu s Martinem Stránským a Michalem Holánem nakouknou do armádního zákulisí. Ve vybydlené hale, kde to vypadalo jako po konci světa, čekalo na tvůrčí tým překvapení.

„Atmosféra byla hodně ponurá. Já polonahá, zima, prach, ze zdí a podlahy trčely dráty a železo a do toho přijede černý mercedes. Jak z mafiánského filmu! Šel z toho strach. Z auta ale vystoupil správce objektu, takový sympaťák, chvíli sledoval cvrkot, prohodil pár slov a pak zase s úsměvem odjel,“ líčí napínavou chvilku Bára, kterou s Matušinským zažila. Sám fotograf si spolupráci s Bárou Mottlovou pochvaluje. „S Bárou se fotí skvěle. Je krásná a military styl jí neskutečně sluší. Hodně mně překvapila. Se zbraněmi, které samozřejmě nebyly nabité, uměla pracovat a to se o většině modelek rozhodně říci nedá. Věděla jak vyhodit zásobník, jak se postavit a to mně jako milovníka zbraní a držitele zbrojního průkazu opravdu potěšilo,“ vysekl na konto Báry poklonu fotograf Filip Matušinský.

Účes a líčení si vzal na starost vizážista, maskér a stylista David Šesták, který svoje umění prezentuje i v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Bára Mottlová si fotografie v military stylu založí do svého divadelního a modelingového portfolia. Jsou dokladem toho, že Bára umí zahrát nejen princeznu a něžnou blondýnka, ale i pořádnou sexy dračici se zbraní v ruce, s kterou není radno diskutovat.

Shares 0

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline