Z Instagramu

Ředitelka soutěže krásy opět odhalila své silikony! Poprvé nevypadá lacině

Od  | 


Modelka a ředitelka soutěže krásy Miss Face Taťána Makarenko se pochlubila svými psoledníími snímky. V tělovém body a dokonalém make-upu vypadá neskutečně sexy!

„Fotky jsem nafotila se spolupracovníky Miss Face, kteří se starají o naše finalistky a vítězky. Tak jsme si řekli, že by bylo fajn nafotit i nové fotky mojí maličkosti. Celé focení probíhalo v přátelském duchu, fotografie vyšly krásně a věřím, že se budou líbit,“ řekla Super.cz Makarenko. „Celé focení jsem si velice užila, protože se mnou fotila i moje kamarádka Kateřina Průšová,“ dodala přítelkyně hokejisty Zdeňka Bahenského. Ten je exmanželem Vlaďky Erbové a mají spolu dceru Viktorku.

O líčení se jí postarala vizážistka Jana Darmovzalová. A po dlouhé době vypadala Táňa jemně, ale sexy. Občas to totiž s líčením přežene a zbytečně vypadá uměle a sprostě.

Zpět na HOMEPAPE

 

Zpět na HOMEPAPE

Shares 34

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline