Fashion

Po čem zlatokopky touží!

Od  | 

Jako by zlatokopky měly málo starostí! Nyní přišla módní značka Louis Vuitton s hotovou pohromou! A to v podobě nové kolekce svých předražených kabelek, ktrou by měla mít každá hvězda kozího plácku. Doposud stačilo, když tahala jednu a tu samou kabelku každý večer. Hnědá kabelka Vytonka, byla rozeznatelná na první pohled. Dokonce tak jasně, že ji poznali i kopačky a hokejky!

Slavný americký umělec Jeff Koons se spojil s věhlasnou francouzskou módní značkou Louis Vuitton. Výsledkem jejich spolupráce je nová kolekce nazvaná Masters. Na taškách a kabelkách mixuje Koons ikonická umělecká díla starých mistrů s výraznými barvami a jemu blízkými motivy květin a zajíců. Pro jedny kýč, pro druhé umělecké dílo.

Jeff Koons si pro novou kolekci tašek a kabelek Louis Vuitton vybral několik děl od starých mistrů a mířil nejvýše co mohl. Do oka mu padla Mona Lisa od Da Vinciho, plátno Mars, Venuše a Amor od Tiziana, dílo Tygr a leopard na lovu od Rubense, malba Pšeničné pole s cypřiší od Van Gogha a méně známé plátno Dívka se psem od Fragonarda.
Všechna tato plátna posloužila jako reprodukce a objevují se jako hlavní motiv potisků tašek, kabelek či batohů.

Zdobeny jsou dále výrazným jménem autora díla, ornamenty typické pro Louis Vuitton a barevnými bočními stranami s popruhy, které mají celý produkt rozzářit.

Dalším doplňkem je typický králík z kůže. Každá série navíc obsahuje i menší doplňky jako peněženky či šátky.

„Louis Vuitton Masters“ kolekce je k dispozici od 28. dubna 2017 a jistě bude slavit pořádný úspěch.

 

 

 

Shares 7

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline