Fashion

O titul Miss Slovensko bojovala krásná boubelka! Jak dopadla?

Od  | 


Zaslouženou pozornost na sebe během finále Miss Slovensko 2017 strhla půvabná finalistka Dominika Dávidová (23). Její míry totiž nejsou 90-60-90, ale o dost větší.

Letošní finále nemělo tradiční promenádu v plavkách, ale ve spodním prádle. Když na molo vešla dívka s číslem 4 Dominika Dávidová (23) diváci zalapalo po dechu. Krásná brunetka totiž byla žena krev a mlíko! „Vypadá super, konečně pořádná ženská a ne kostitřas,“ ozývalo se z hlediště. A nutno dodat, že měli pravdu. Dominika šla na jistotu v černém krajkovém body a síťových punčocháčích vypadala sexy. I když mezi hubenými soupeřkami vyčnívala, tak jí to vůbec problém nedělalo. Naopak nesla se jak královna.

Nakonec si neodnesla ani jednu ze tří korunek, ale už teď se o ní píše daleko víc než nové Miss Slovensko Hance Závodné. Slavnostní galavečer moderoval Libor Bouček a mezi vystupujícími byl Martin Chodúr.


Shares 16

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline