České hvězdy

Nejroztomilejší dítě roku! Takhle pusinkuje tátu Tomáše Kluse

Od  | 

Dcera muzikanta Tomáše Kluse (30) Josefinka (3) si právem vyzloužila nálepku – nejroztomilejší dítě roku! Než tatínek pokřtil své live album 2CD „ŽIV JE, tak ho zahrnula sladkými pusinkami. 

Tomáše na křest přišla podpořit dcera i s maminkou, která čeká jejich řetího potomka. Před křtem v prodejně Supraphon Musicpoint se rodinka neustále objímala a malá blondýnka se od svého táty nemohla odtrhnout. Dokonce to vypadalo, že bude jednou z kmoter.

Zvláštností celé akce bylo, že místo tradičního šampaňského byly použity zmenšené fotky zvukaře Martina Volšického. „On celou desku míchal, nabíral a my jsme ho za to zapomněli napsat do toho poděkování. On tu dnes není, ale zkapalnili jsme ho v této číši a rádi bychom jím tu desku pokřtili,“ vysvětlil Klus. Na křest se dostavilo mnoho fanoušků všech věkových kategorií. Součástí bylo kromě následné autogramiády i živé vystoupení Tomáše a kytaristy Jiřího Kučerovského.

 

Zahráli z každé vydané desky jednu píseň, aby zmapovali jejich společnou cestu, protože spolu hrají již deset let. „To je taková nádhera, až z toho mám osypky,“ pronesl Tomáš s úsměvem. Na závěr poděkovali fanouškům za hřejivou atmosféru. „Děkujeme, že jste přišli, tančili, dělali srdíčka… a teplo jste udělali docela. Už musíme přestat, protože pro PR není dobré, když jsem zpocenej a červenej.

 

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline