Trapasy

Nahý Justin Bieber ukázal svého Justinka… Fanynky padnou pod stůl! Od 18 let!

Od  | 

Od 18 let! 

Tak z tohohle dostanou fanynky kanadského fracka orgasmus. A nejen ty, nejspíš i jejich matinky. Ten kdo považoval Justina Biebera za princeznu, tak se spletl. I když sám Justin se po zveřejnění svých  fotek, na kterých se předvedl v Adamově rouše, vymlouval že na Bora Bora byla zima a tak měl Justinka malého, si myslíme, že se stydět nemusí.

Po celém světě existují fanynky i jejich neřestné matky, které by s Bieberem odehrály celou knihu 50 odstínů šedi zepředu i zezadu. (Nečetli jsme ji, ale prý je plná erotických scén.)

„Moje první myšlenky byly: ‚Jak to mohli udělat?‘. Cítím se teď jako znásilněný a mám pocit, že nemohu ani vyjít ven, nebo jakože můžu jít klidně ven nahý,“ řekl Bieber v rozhovoru pro Access Hollywood. Hned vzápětí však dodal: „Byl zrovna smrštěný.“ 

V každém případě v poslední době Justin ukazuje, že je pořádný kanec a své celosvětové turné si zpříjemňuje krásnými slečnami. Je ale také možné, že se jedná jen o píárko, jak zvednout povědomí o turné, se kterým objíždí Bieber svět několikrát kolem dokola.

 

Shares 27

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline