České hvězdy

Náhá Kim Kardashian na stromě!

Od  | 

Přesněji teda, uplně náhá Kim Kardashian.

Pamatujete si, když jste jako děti lezli s kamošemi po stromech?  Kim Kardashian tomu celému dala nový rozměr a trošku jinou úroveň. Na strom sa vyšplhala nahá. A prý se tomu říká umění. Její odhalenou mega zadnici nafotili známí fotografi Mert a Marcus. Fotka nahé Kim na stromě sa objeví v jejich nové knize, která vyjde 7. září.

Kim je ze spolupráce s nimi nadšená a je pro ni (hlavně její prdel a kozy) velkou ctí, být v jejich knize. Možná ani tak nepůjde o čest, ale o ty chechtáky, které se dáky odhalení pipinky, opět objeví na jejím bankovním účtu. Jak už to ale u slavných bývá, musí si to nejen sobě, ale hlavně společnosti zdůvodnit a nazývají nahotu uměním!

 

Shares 7

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline