Trapasy

Muž roku 2016 Josef Kůrka rozchod ze žárlivosti!

Od  | 

Natáčení nového klipu Jana Bendiga a Markéty Konvičkové se neobešlo bez slz! Bývalá finalistka České Miss Mirka Pikolová se po návratu z Tuniska, kde videoklip vznikal, rozešla se svým přítelem a vítězem Muže roku 2016 Josefem Kůrkou.

Odjela zamilovaná a šťastná, zpět se ale s úsměvem na tváři nevracela. Mirka Pikolová, která před časem odstoupila ze soutěže Česká Miss, se krátce po návratu z Tunisu, kde natáčela klip s Janem Bendigem, rozešla s přítelem Josefem Kůrkou. S tím sice randila jen několik dní, rozchod ji ale dost vzal.

Kůrka údajně na Mirku dost žárlil a pár se proto často hádal. Mohl za to snad společný čas u moře s Bendigem?

Bývalý finalista pěvecké soutěže Superstar byl totiž první láskou Pikolové a modelka pro něj má dodnes slabost, ačkoli jeho srdce patří snoubenci Lukáši Rejmonovi. ,,Jsme si hodně blízcí. Honzík je pro mě úžasný kamarád a člověk,” uvedla dokonce Pikolová krátce po návratu z Tunisu, kde točila několik odvážných scén, ale i taneční číslo u bazénu.

Sám Josef Kůrka dlouho netruchlil a během finálového večera, kde předal pomyslnou korunu novému Muži roku Matyáši Hložkovi, se na závěrečné after party zamiloval do kamarádky jednoho z loňských finalistů Pavla Kuglera. Tak snad nová láska nebude zase trvat jen pár dní!

3. září bude mít premiéru videoklip Jana Bendiga a Markéty Konvičkové „Toužím“, který se natáčel v prosluněném Tunisku.

 

Shares 2

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline