Trapasy

Moderátorku Lenku Špillarovou na castingu Muže roku ošahával! Slastně u toho hekala!

Od  | 

Moderátorka TV Prima Lenka Špillarová přesně ví, proč zasedla do poroty při castingu soutěže Muž roku 2017. V prostorách agentury Cast Me se před zraky přítomných střídal jeden krasavec za druhým a Lenka, jako jediná blondýnka byla středem pozornosti.

Však si přízně mladých mužů náležitě užívala. V prvém kole castingu jí budoucí lékař vyšetřil uzliny, při druhém zase profesionální masér Lence zkoumal pochroumaná záda. „Máte trochu bloklá záda,“ oznámil Lence urostlý adept na Muže roku a šikovnými prsty probíral moderátorce obratel po obratli.

Přestože se i ostatní chlapi snažili zapůsobit na krásnou Lenku, chtěli po ní třeba telefonní číslo či si domlouvali schůzku, ta byla neoblomná. Spolu s ředitelem soutěže Davidem Novotným a aktuálním Mužem roku Josefem Kůrkou svědomitě vybírali ty nejvhodnější osobnosti do finálové party Muže roku 2017. Který z přítomných mladých mužů bude ten nej, se dozvíme při finálovém galavečeru 25. srpna 2017 v Městském divadle Náchod.

Zdroj a foto: Herminapress.cz

Shares 0

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline