Trapasy

Moderátorka TV Prima přišla o zub!

Od  | 

Moderátorka Odpoledních zpráv na TV Prima Eliška Čeřovská má prostě pech. Stačila chvilka nepozornosti a kráska s neodolatelným úsměvem byla bez zubu!

„Jela jsem na víkend k rodičům do Pardubic. Vyrazili jsme na kávu na Perštýnské náměstí, kde jsou dlažební kostky. Seděla jsem na zahrádce kavárny a jak jsem se chtěla na židli otočit, vratká židle se se mnou zvrhla. Spadla jsem na pusu, jen ty zuby cvakly o dlažbu,“popisuje dramatickou situaci Eliška.

Aby toho nebylo málo, ke zlomenému zubu si ještě celkem slušně prokousla ret. „Hodně mne to vyděsilo, protože zlomený zub jsem už jednou měla a vím, že to žádná krev neteče. Tady bylo krve jako z vola,“ vzpomínala na hrůznou chvilku moderátorka.

A jak bude Eliška moderovat zprávy, když jí chybí půlka zubu? Nebude si šlapat na jazyk? „Ne to určitě ne! Zub mám spravený a diváci mě s novým úsměvem uvidí na obrazovce už tento čtvrtek. Jen doufám, že se mi do té doby zahojí i rozbitý ret,“ smála se Eliška Čeřovská a dodala, „z toho plyne ponaučení. Nezkoušejte ukousnout dlažební kostku. Nejde to!“

 

Shares 5

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline