České hvězdy

Lucie Bílá si podmanila tchyni svého zajíčka! Tohle smrdí třetí svatbou

Od  | 

Jak se říká do třetice všeho zlého i dobrého. A v případě Lucie Bílé (50)  to vypadá na další ANO. Po dvou nevydařených manželstvích by jí to mohlo klapnout s Radkem Fillipim (33).

Lucie vedle svého nového partnera, který je o 17 let mladší jen kvete. Opět se jí vrátil úsměv a minisukně. A nerozumí si jen s Radkem, ale i s jeho maminkou, která bude o něco málo starší než je ona. Mít od začátku dobrý vztah s tchyní je předpoklad šťastného vztahu. S maminkou svého vyvoleného by měla každá žena raději vycházet. Bílá si s paní Filippi padla do noty a prý se z nich staly kamarádky.

Všechno nasvědčuje tomu, že Bílá brzy dostane žádost o ruku. Radek se netají tím, že Lucku miluje a udělá všechno proto, aby s ní udržel krok. Letos by to mohla být svatba roku!

Lucie Bílá byla už vdaná za muzikanty Stanislava Penka a Vaška Noida Bártu.

Shares 6

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline