České hvězdy

Krása, noblesa a profesionalita! Aneb jak Helena Vondráčková zazářila na Českém plese

Od  | 

Helena Vondráčková byla po lednovém megaúspěchu ve vyprodané pražské O2 araně hlavní hvězdou Českého plesu v pražském Obecním domě! Na něm nejprve zazářila v nádherných tyrkysových šatech, následně v zářivých koktejlkách s flitry. Obě róby pocházely z dílny Heleniny dvorní módní návrhářky Tatiany Kovaříkové.

Popovou legendu doprovázel do Obecního domu její manžel Martin Michal, kterému speciálně pro tuto událost ušili košili s iniciály MM. Doprovod zpěvačce dělali i její nejbližší spolupracovníci z Agentury MM Praha Petra Kubíková a Luboš Procházka a také několik přátel.

Podívejte se na video z vystoupení Heleny Vondráčkové na Českém plese

Na parketě to Helena mimo jiné rozjela se svým osobním květinářem Lukášem Hejlíčkem, se kterým si zatančila hned v úvodu večera. A na parket se pak vrátila i s dalšími muži, kteří ji k tanci vyzvali. Před půlnocí pak zamířila na pódium, kde během 45 minut zazpívala své největší hity, mezi kterými nechyběly Sladké mámení a Dlouhá noc. Návštěvníci plesu na každou její píseň tančili na parketě a odmítali Helenu pustit z jeviště.

„Tohle byl jeden z nejkrásnějších plesů, který jsem kdy navštívila. Pořadatelé odvedli velký kus práce,“ pochvalovala Český ples zpěvačka poté, co odjížděla domů. S protančenými botami v ruce!

Foto František Jirásek

Shares 0

Luky i přes svůj velmi mízký věk miluje legendy českého hvězdného nebe. Jeho dětský pokojíček zdobil jeden plakát normalizační legendy vedle druhé. Největším fanouškem je Markéty Muchové, kterou už odnesl čas.

Inline
Inline