České hvězdy

Krainová odstoupila od České Miss! Je to konec soutěže krásy?

Od  | 

Tak na tyhle Velikonoce majitelé České Miss Eva Čerešňáková (33) a Martin Ditmar (44) jen tak nezapomenou. Simona Krainová (44), která měla být ambasadorkou a tahákem soutěže, odstoupila!

Pouhý měsíc byla modelka spojena s Českou Miss. Dokonce se zúčastnila focení s finalistkami v Tatrách. „Koncept projektu se změnil a na základě toho jsem ukončila spolupráci a ze soutěže vystoupila. Přeji jim hodně štěstí a držím palce,“ okomentovala svůj odchod ze souteže Simona. Ale podle našich informací Krainovou nejvíc zklamalo, že nedodrželi slib, že bude televize. Ale Prima, na kterou tolik sázeli, už před časem oznámila, že Miss vysílat nebude. Čerešňáková s Ditmarem se snažili oslovit jiné televize, ale všechny odmítli.

Už teď je jasné, že finále, které stále ještě nemá datum, nebude v pražské O2 Aréně a i soustředění v Dubaji je v nedohlednu. Jejich velkolepé plány se bortí, jak domeček z karet. Jak to s celou Miss dopadne zatím není jisté, ale od soutěže pomalu všichni odstupují. Před Simonou to byly bývalé missky Nikol Švantnerová nebo Andrea Bezděková. Ani jedné se nelíbil přístup majitelů a hlavně nedodržení podmínek, které naslibovali.

Je zřejmé, že si Čerešňáková s Ditmarem na sebe upletli hodně velký bič, který jim slušně vypráší kožichy. Oba žijí v jakési chiméře a kdesi získali pocit, že mají na to, vrátit soutěži krásy ztracenou prestiž. Ale už start, kdy dívky toužící po titulu nahnali v zimě v plavkách do metra, všechny dost pobavilo a navíc ujistilo, že tohle je cesta do pekel. Jejich přiznání, že takovéhle nápady získávají u popíjení vína, jim moc na váze nepřidalo. Tak uvidíme, s čím se tahle vypečená dvojice vytasí… 

Shares 7

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline