Trapasy

Josef Kokta opět v nemocnici! Takhle si oslavu šedesátin nepředstavoval!

Od  | 

Právě dnes se dožil Josef Kokta šedesátých narozenin! Bohužel místo aby slavil se svou rodinou, musel na pohotovost do nemocnice. Jeho nejmladší syn Quentin musel k zubaři. „Oslava je v plným proudu. Aneb…zub nemáš jenom v ofině,“ napsala na facebook jeho manželka Ornella. Už odpoledne mu napsala své přání k na rozeninám na sociální síť.

„Láskoooooo, všechno nejlepšííí k Tvým dnešním 60. narozeninám! Nejsi žádný stařík, seš přece starej jako Krteček a ten je velkej čipera! Milujemeeeeee Tě!!!!!!!!!!!  P.S. Jo a ty nový boty nosit budeš!“ sice dost prapodivný vzkaz, ale Pepo, co sis vybral, to máš. Jo a Hepy Brzdej!!!

Třeba se jako ceny útěchy dočká Pepa večer nějakého vystoupení u tyče od své manželky Ornelly.


 

Shares 0

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline