Zahraniční hvězdy

John Stamos se bude ženit.

Od  | 

Ano, vím, že vaše já z devadesátých let má právě teď zlomené srdce. Jeden z největších sexsymbolů této doby se bude zřejmě brzy ženit. Před pár hodinami oznámil na svém Instagramu, že svou přítelkyni Caitlin McHugh požádal o ruku a ona řekla ANO.

I když ta druhá část je asi více než jasná, kdyby řekla ne, zřejmě by se s tím světu nechlubil. John a Caitlin jsou spolu od začátku minulého roku, ale prvních pár měsíců se před médii skrývali. Dělí je celkem slušný věkový rozdíl, ale v tomto případě nám to nijak nevadí, protože John se zřejmě koupal v krvi panen a vypadá minimálně o deset let mladší.

Má 54 let a jeho vyvolená má jen 32. No vzhledem k tomu, že John se už dva roky do médií vyplakává o tom, jak moc touží po dětech, výběr mladší partnerky je asi docela pochopitelný.

Přestože má image starého mládence, toto bude pro něj už druhé manželství. John už byl ženatý s s Rebeccou Romijn. Byli spolu 10 let a 6 z toho jako manželé. Snad bude mít jeho druhé manželství úspěšnější vývoj a rozvodem neskončí. Držíme palce!

Shares 1

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline