Zahraniční hvězdy

Hrob Michaela Jacksona je prázdný!

Od  | 

Před více jak osmi lety zasáhla svět tragická zpráva o úmrti krále popu Michaela Jacksona. 7. června se konal jeho pohřeb. Rakev vyzdobená květinami však podle nejnovějších informaci byla prázdná! Dokonce byla prázdná uložena do hrobu!

Jeden z členů Jackson klanu to v minulých dnech prozradil americkým médiím. Jako první s potvrzenou informací přišel Magazin Globe. Podle něj potvrdila matka Michaela Jacksona přátelům, že tělo svého syna nechala zpopelnit.

Údajně bylo tělo už před pohřbem uloženo k ledu aby mohlo být následně zpopelněno. “Rodina většinu popela ostatků jejich milovaného Michaela rozptýlila na ranči Neverland. Jeho matka se totiž bála, že by tělo mohlo být z hrobu ukradeno. Navíc, takto si to prý přál i samotný zpěvák ve své poslední vůli,” cituje magazín zdroj z rodiny.

 

Shares 15

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline