České hvězdy

Helenu Vondráčkovou seřezala banda chlapů!

Od  | 


Po narozeninové megashow v Brně strávila Helena Vondráčková velikonoční svátky doma v Řitce u Prahy. Upekla několik mazanců a pro koledníky namalovala 60 vajec. Manžel ji pak rozesmál tím, když místo kopřiv na nádivku omylem natrhal hluchavky.

„Velikonoce mám moc ráda. Chystala jsem se na ně od pátku, co jsem přijela z Brna. Namalovala jsem 60 vajec a napekla mazance. Ty tak voněly po celém domě… V pondělí pak od rána chodili koledníci. Pro děti jsem měla vajíčka, pro starší něco tekutého do žaludku,“ prozradila Helena. „Za chvíli jsem ale vše rozdala, protože dorazily davy lidí. A že jsem dostala pořádně na zadek ani – snad říkat nemusím,“ dodala zpěvačka.

Po poledni ji pak velmi rozesmál její manžel Martin. „Jel ze Slap a tak jsem ho požádala, aby natrhal kopřivy na nádivku. A víte, co dovezl? Hluchavky! Je to prostě pražské dítě,“ bavila se Helena.

Tu v nejbližších dnech čeká několik mediálních vystoupení. Mimo jiné živě zazpívá své nové písně ve vysílání rádia Frekvence 1. Přímo na den svého jubilea, tedy na sobotu 24. června, pak připravuje koncert na hradě Karlštejně. Společně s Helenou tam vystoupí např. Jitka Zelenková nebo Olga Matušková.

Co se stalo o víkendu Heleně Vondráčkové čtěte ZDE!!!

 

Co se stalo o víkendu Heleně Vondráčkové čtěte ZDE!!!


Shares 111

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline