České hvězdy

Helena Vondráčková:  Sedmdesátka mě děsí! Ale já půjdu dál…

Od  | 

Velkým galakoncertem v Brně oslavila Helena Vondráčková  s dvouměsíčním předstihem své 70. narozeniny! V rámci vyprodané show, kterou natáčela Česká televize, zpěvačka po vzoru své stejnojmenné písně dala všem fanouškům jasně najevo: Já půjdu dál!


„Ta číslovka sedmdesát mi nedělá vůbec radost, dokonce mě děsí! Ještě loni jsem si říkala, že není co slavit. Ale ono je co slavit. Jsem zdravá, pořád mi to zpívá. Pořád mohou rozdávat radost a to je to, co mě žene dál,“
řekla Helena, která v rámci narozeninové show zazpívala nejen své největší hity, ale také novinky z desky Dávno vím svý.

Dorazili gratulanti!

Jako hosty si pozvala Vondráčková umělce, se kterými v poslední době výrazně spolupracuje. Píseň Vyprávění v pokoji si zazpívala s Jitkou Zelenkovou, novinku Jsme si blíž než se zdá prozměnu s Leonou Machálkovou. V duetu Znám jednu krásnou zahradu z kultovní pohádky Šíleně smutná princezna nahradil Václava Neckáře Jan Cina, vítěz druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas. Helenu zaujal v muzikálu Šíleně smutná princezna, který právě uvádí pražské Studio DVA. Proto ho také do své narozeninové show pozvala.

Hity nové i z minulosti!

Společně s Jitkou Asterovou a Radkou Fišarovou zazpívala Helena hity z muzikálu Mamma Mia!, ve kterém všechy tři vystupovaly. S několikanásobným mistrem světa ve stepu Tomášem Slavíčkem a jeho skupinou Tap Academy Prague si popová legenda zastepovala během hitu Tentokrát se budu smát já a se slavnou slovenskou vokální skupinou Fragile si střihla píseň Dvě malá křídla tu nejsou.

Za tento téměř čtyřhodinový výkon ocenilo Brno svoji Helenu nekonečným potleskem vstoje! My se přidáváme k zástupu gratulantů a HELENO, VŠE NEJLEPŠÍ!!!!

Další narozeninový koncert čeká Helenu Vondráčkovou přímo v den jejího jubilea. V sobotu 24. června vystoupí na hradě Karlštejně. Jejím hostem tam mimo jiné bude Olga Matušková či Jitka Zelenková.

Co se stalo o víkendu Heleně Vondráčkové čtěte ZDE!!!Foto: Herminapress.cz

Shares 627

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline