České hvězdy

Fotbalový svět pláče. Potetovaný obránce Rajtoral spáchal sebevraždu! Kvůli dluhům!

Od  | 


Tragická zpráva o sebevraždě příbramského odchovance, hráče Baníku Ostrava, Viktorie Plzeň a naposled také tureckého klubu Gaziantepspor, rozesmutnila nejen domácí fotbalový svět. František Rajtoral (†31) se 23. dubna ve svém tureckém bytě oběsil! Co potetovaného fotbalistu dohnalo k sebevraždě?

Rajtoral se dlouhodobě trápil s depresemi a zřejmě i dluhy. Turecká policie uvedla, že v dopise na rozloučenou byl seznam dluhů – poznámky, kdo mu co dluží, a komu dluží on. Blonďatý sportovec své beznadějné stavy utápěl v hazardu. Prý velmi těžce nesl rozchod s přítelkyní a neúspěchy ve fotbale. „Takhle jsi vždy každého uměl rozesmát… Kdo tě znal ví, jaké obrovské srdce jsi měl… Jaký úžasný člověk jsi byl… Všem bych vám přála mít Fandu každý den po svém boku, protože to by ten život stál teprve za to! Tak moc jsem ti chtěla pomoct, Fanuš… Ale přemohla nás… Odešla část mne… Nikdy v životě nezapomenu,“ napsala pod společnou fotku na instagramu jeho expřítelkyně Petra H.

V klubu měli tušení, že něco není v pořádku ve chvíli, kdy se Rajtoral nedostavil na nedělní trénink. „Jeli jsme k němu domů. Dveře byly zamčené, ale v oknech se svítilo. Policie nám řekla, co se stalo. Je mi to hrozně líto, byl to usměvavý chlapec,“ řekl prezident klubu Ibrahim Kizil.

Psalo se o dopisu na rozloučenou, místo toho však František zanechal seznam. Podle webu hurriyet.com.tr zjistila, že se jedná o seznam dluhů – poznámky, kdo mu co dluží, a komu dluží on.

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline