Trapasy

Kdo chytá Perkausovou za bobra?

Od  | 

Sexbomba se slepičím mozkem, nebo oběť chlípného kolegy? Nejspíš od všeho trochu má v sobě Eva Perkausová. V poslední době jsou sociální sítě plné jejich společných fotek s kolegou Tomášem Krausem. Ty nám mají nabulíkovat, že tihle dva tvoří společný pár.

Jenže vše je trochu jinak. Tomáš Kraus se snaží neupoutávat pozornost na svoji skutečnou přítelkyni. Snaží se nahnat body ve zviditelňování, přes oblíbenější kolegyni Perkausovou. Dna trapnosti tento reportér/moderátor dosáhl na premiéře muzikálu Ples úpírů, kde když viděl stojící fotografy, kteří o ně dva nejevín zájem, chytnul Perkausovou za bambeřici a okamžitě si mohl užívat sprchu blesků!

Po pražských střechách, hlavně nad Palmovkou, lítá ptáček, co cvrliká, že je sličná, blonďatá moderátorka opět zadaná. Jejímu novému příteli, to co předvádí Tomáš Kraus, není zrovna po chuti. Tak uvidíme, jestli dojde i na pěsti ve tmě.

Rádi vám přinášíme fotky, kde se můžete podívat na to, co dnes může vidět jen Evin nový přítel.

 

 

Shares 15

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline