Fashion

Boubelky poprvé v Česku předváděly prádlo! To jsou ale křivky

Od  | 

Poprvé se na přehlídce spodního prádla prošly dvě modelky plus size. Vedle štíhlých českých missek na sebe právem poutaly pozornost. Víc takových krásek na mole!

Celá akce byla koncipována jako VIP s cílem informovat o nových kolekcích spodního prádla a plavek různých značek pro různé typy žen. A tak prádlo nepředváděly jen padesátikilové slečny,a le i dvě atraktivní boubelky – Adéla Gruberová a Veronika Matoušková jsou velmi vyhledávanými modelkami, protože díky svým plnějším křivkám zvyšují ženám sebevědomí. A kdykoliv se dámy objevily na mole, právem si vysloužily obdivný potlesk.

Módní přehlídka byla zároveň podporou pro nadační fond Bazaar Charity spisovatelky Báry Nesvadbové. Společnost Chickie věnovala dar ve výši 30.000,- Kč, který byl určen pro konkrétní případ pomoci.

 

Shares 0

Rita Holoubková začínala jako bulvární novinářka v proslavených Bradavicích. Ale neustále proměny lidí, ať už k lepšímu nebo horšímu, jí přiměly postavit se na vlastní nohy. Jejími koníčky jsou všemožné diety, pražské bary, utrácení za oblečení, cestování, fantazírování a muži.

Inline
Inline