České hvězdy

Bohdalka si pozvala do kuchyně Helenu Vondráčkovou! 

Od  | 

Do dalšího dílu svého televizního pořadu Hobby naší doby si Jiřina Bohdalová pozvala dlouholetou kamarádku Helenu Vondráčkovou. Zpěvačka Bohdalovou a diváky jejího pořadu naučila vlastní přípravu kuřecích prsou. S Jiřinkou si velmi rády rozmazlujeme chuťové buňky. Ale ona je daleko lepší kuchařka než já,“ prozradila během natáčení pořadu ČT v restauraci v Průhonicích Helena Vondráčková. „Ale jdi ty, vaříš úžasně. A tohle jídlo je lahůdka,“ pochvalovala si Bohdalová.

Kuře á la Helena Potřebujete:

· 2 kuřecí prsa

· 2 vejce

· sýr strouhaný

· smetanu

· olej

· bramborové pyré

· libeček

· sůl, pepř

· grilovací koření

Kuřecí plátky ochutíme grilovacím kořením a na oleji osmahneme z obou stran. Mezitím si připravíme do misky strouhaný sýr, rozkvedlaná vejce a směs zalijeme smetanou. Tím pak zalijeme kuřecí plátky a dáme zapéct do trouby. Hotové to bude až se vytvoří zlatavá kůrčička. Jako přílohu volíme bramborové pyré s libečkem.

Shares 5

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline