České hvězdy

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková se umí zmalovat, jak chodská truhla!

Od  | Misska a modelka Andrea Bezděková si nemohla nechat ujít návštěvu kosmetickéhoveletrhu Interbeauty  Prague na Výstavišti. Jednak tvrdí, že každá žena chce být krásná a skvěle nalíčená, tedy i ona, a pak je to i kvůli práci v modelingu nezbytnost, tvrdí jako by nějakou práci vůbec měla.
„No, ale popravdě, že bych nějak milovala vlastní tvorbu, tedy čančání doma před zrcadlem, to ne, i když, je-li potřeba, tak i to zvládnu. Jsem ale ráda opečovávaná, a tak si s chutí zajdu za odborníky, posadím se do křesla a ať se předvedou, co umějí,“ vysvětlila Andrea, která je momentálně bez „vážné známosti“, ale přiznala to s úsměvem, který o tom zrovna moc nesvědčil. Trocha tajemna, jak doplnila, prý v tomto případě neškodí.
Bezděková ovšem nebyla jedinou kráskou, která si vyrazila na veletrh. Omrknout módní kosmetické či kadeřnické trendy přišla třeba i Romana Pavelková se synem Maxmiliánkem, nechyběla ani Nikol
Moravcová, Klára Kolomazníková, Eva Decastelo či Petra Nesvačilová.


Shares 4

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline