České hvězdy

Ben Cristovao žije v bytě svých snů!!!

Od  | 

I když kariéru odstartoval v talentové soutěži, nálepky „toho kluka ze Superstár“ se už dokázal zbavit. Ben Cristovao je jedním z nejpopulárnějších domácích interpretů, který ovlivňuje statisíce mladých lidí skrze sociální sítě. A snaží se jim jít příkladem. Sám dnes žije svůj splněný sen a k tomu patří i byt snů. Redbull.cz nechal do něj nahlédnout a poskytl rozhovor.

Odkud původem jsi a kde jsi tam bydlel?
Narodil jsem se v Plzni, ale co pamatuji, bydlím v Praze. Napřed jsme bydleli s rodinkou v Korunovační na Letné, pak v Kobylisích, kde jsem potom měl i svůj první byt…
Kde bydlíš teď?
Ted jsem se přestěhoval do většího bytu do Troje.
S kým?
Se všemi mými myšlenkami a nápady, které potřebují místo…
Co konkrétně tě přivedlo do týhle čtvrti?
Klid a super lokace, která je vzdálenostně ideální od lesa i od centra.
Popiš nám svoje bydlení v jedný krátký větě…
Vždy jsem chtěl mít obrovsky prostor s dostatkem soukromí!
A teď to udělej znovu, ale buď obsáhlejší…
Byt má 250 metrů čtverečních, 3 terasy a každá z nich má 2 metrové stěny, takže není vidět dovnitř ani ven. Jediné místo, kde je výhled je můj tatami-obývák, kde trénuji brazilské Jiu-Jitsu (BJJ). Je to byt mých snů!
Nejvíc věcí u tebe doma jsi pořídil… a proč?
Asi Vemzu – měli tam přesně to, co jsem potřeboval, takový ty pytle a doplňky do prostoru co to nezaplácají…
Sbíráš něco, co si pak doma třeba vystavuješ?
Asi jen medaile z BJJ, ale docela se mi hromadí taky věci okolo komiksu. Tak to třeba jednou taky vystavím někde v obýváku, haha…
Jakej je tvůj nejoblíbenější kus nábytku nebo doplňku? Prostě něco, čeho si obzvlášť považuješ?
Křeslo od kámoše Sinrase. Je to křeslo, na kterým tady v Praze strávil půl života, než si mohl pořídit byt. Takže je to kus historie mýho kámoše!
Kam se ve svém okolí zajdeš nejradši – dobře najíst / projít do zeleně / pobavit:
Jsem v Troji, takže zeleno je tu všude, baví mě se tu jen tak procházet, běhat, cokoli…
Je nějaká věc, kterou bys chtěl mít u sebe v obýváku?
Asi možná spíš míň věcí, šíleně se vždycky naskladňuju, haha…
Aktuální bydlení je přechodná stanice nebo na delší čas konečná? Případně kam by ses chtěl časem přestěhovat a jak konkrétně by sis představoval byt/dům?
Ideálně řadovej domek se super sousedama. Ať nejsem někde na samotě a můžu jim nechat klíče, když někam vypadnu a oni mi to občas checknou.

 

Shares 5

Věčný snílek Mark Twain si už odmala do notýsku zapisoval, co lidé, kteří ho něčím zaujali, v jeho okolí provádějí. I když jeho kroky nejdřív směřovaly do manažerské pozice, záhy pochopil, že psaní příběhů o slavných je pro něj láska na celý život. Velmi rád zavírá pražské noční kluby, rád vaří, koupe se v kašnách, především v těch na náměstích a nikdy neodolá pekáči buchet.

Inline
Inline